Altres Notícies

15/10/2021 21:38 | Club / Home / Primer equip

Una victòria de TOTS

El Centre d’Esports Sabadell ha guanyat per 1 a 0 davant l’Atlético Sanluqueño en el partit corresponent a la jornada 8 de la Primera RFEF

Agenda

24 OCT

Diumenge 12:00

Partit *

Jornada9 CD Atlético Baleares SAD - SABADELL

31 OCT

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada10 SABADELL - UCAM Murcia CF

07 NOV

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada11 UE Cornellà - SABADELL

14 NOV

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada12 SABADELL - San Fernando CD

20 NOV

Dissabte 17:00

Partit *

Jornada13 Real Madrid Castilla - SABADELL

27 NOV

Dissabte 19:00

Partit *

Jornada14 SABADELL - FC Andorra

Veure agenda
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
13 UCAM Murcia 88224910
14 Madrid Castilla 88224911
15 San Fernando 88224914
16 SABADELL 7814336
17 Linares 68134713
18 Costa Brava 68134413
19 Betis 'B' 48116311

Botiga