Altres Notícies

18/05/2022 16:38 | Club / Futbol Base / Home

Vine a jugar al FutBaseCES!

Les proves es realitzaran a les instal·lacions Municipals d’Olímpia i estan adreçades a jugadors de categoria Prebenjamí fins a Juvenil

Agenda

21 MAI

Dissabte 18:30 Municipal d'Olímpia

Filial - Berga

Segona Catalana

21 MAI

Dissabte 20:30 Linarejos

Partit *

Jornada37 Linares Deportivo - SABADELL

22 MAI

Diumenge 17:00 Municipal d'Olímpia

Juvenil A - FC Barcelona

Divisió d'Honor

28 MAI

Dissabte 18:30 Nova Creu Alta

Partit *

Jornada38 SABADELL - Algeciras CF

Veure agenda
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
1 Andorra 683620885935
2 Villarreal B 6636206106434
3 Albacete 6436181084931
4 SABADELL 58361610104430
5 At. Balears 5536141394835
6 Algeciras 55361510114838
7 Nàstic 5536141393930

Botiga