Altres Notícies

15/10/2021 21:38 | Club / Home / Primer equip

Una victòria de TOTS

El Centre d’Esports Sabadell ha guanyat per 1 a 0 davant l’Atlético Sanluqueño en el partit corresponent a la jornada 8 de la Primera RFEF

Agenda

31 OCT

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada10 SABADELL - UCAM Murcia CF

07 NOV

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada11 UE Cornellà - SABADELL

14 NOV

Diumenge 17:00

Partit *

Jornada12 SABADELL - San Fernando CD

20 NOV

Dissabte 17:00

Partit *

Jornada13 Real Madrid Castilla - SABADELL

27 NOV

Dissabte 19:00

Partit *

Jornada14 SABADELL - FC Andorra

04 DES

Dissabte 17:00

Partit *

Jornada15 UE Costa Brava - SABADELL

Veure agenda
PosEquipPtosPJPGPEPPGFGC
13 UCAM Murcia 1193241111
14 Madrid Castilla 892251014
15 San Fernando 892251016
16 SABADELL 7914449
17 Costa Brava 79144413
18 Linares 69135816
19 Betis 'B' 59126412

Botiga